Kolekcja Jesień-Zima 2017/2018

Getex - firma z długoletnią tradycją w produkcji odzieży damskiej, oferuje wyroby wysokiej jakości produkowane we własnej szwalni w Polsce, dostosowane do potrzeb rodzimego rynku pod względem wzorniczym jak i rozmiarowym.

Najważniejszą rolę w kolekcji jesień-zima 2017/8 odgrywają płaszcze wełniane, które od lat są wizytówką marki. Jakość i wykończenie to warunek idealnego płaszcza, dlatego do produkcji wykorzystywane są najlepsze tkaniny: angora, alpaka, wełna owcza – virgin wool oraz moher. Fantazyjne sploty tkanin nie ustępują miejsca gładkim eleganckim wełnom. Jesienne propozycje płaszczy i kurtek wełnianych uwodzą odcieniami szarości i kamelowego beżu, miodowego, śliwkowego, fioletowego, granatowego. Pojawia się szmaragdowa i oliwkowa zieleń. W kolekcji są również modele z naturalnym futrem z lisa dodającego ponadczasowego szyku.

Osobną równoleglą, równie ważną kolekcję stanowią ekskluzywne okrycia typu pikówki z tkanin syntetycznych z obszyciami z naturalnego futra. Wyroby te są ocieplane wysokogatunkowym ekologicznym puchem zapewniającym komfort noszenia. Kolorystyka kolekcji to ciepłe beże, szarości, granat, czarny.

Okrycia z włoskich pikowanych tkanin charakteryzuje delikatność, wygoda i funkcjonalność, świetna propozycja dla klientek poszukujących stylowej wygody.

Nowa casualowa część kolekcji to podkreślające wielofunkcyjność i eklektyczny styl modele, w których pojawia się łączenie tkanin eleganckich z syntetycznymi, modele typu "2w1".

płaszcz Martyna Martyna
płaszcz Letycja Letycja
płaszcz Concordia I Concordia I
płaszcz Concordia Concordia
płaszcz Bingo Bingo
płaszcz Chantall Chantall
płaszcz Scarlet Scarlet
płaszcz Marta I Marta I
płaszcz Debora Debora
płaszcz Malwina III Malwina III
płaszcz Malwina II Malwina II
płaszcz Zosia Zosia
płaszcz Amelia Amelia
płaszcz Antonia Antonia
płaszcz Oktawia Oktawia
płaszcz Dominika Dominika
płaszcz Otylia Otylia
płaszcz Pati Pati
płaszcz Kira Kira
płaszcz Hera Hera
płaszcz Stenia Stenia
płaszcz Jola Jola
płaszcz Aldona Aldona
płaszcz Kora Kora
płaszcz Zuzia Zuzia
płaszcz Atena Atena
płaszcz Renata Renata