Kolekcja Jesień-Zima 2022/2023

Jesteśmy jedną z niewielu polskich firm mających tak dużą i zróżnicowaną ofertę okryć zimowych. Eleganckie płaszcze i kurtki to nasza specjalność, którą rozwijamy już od 55 lat na polskim rynku mody. Co jest dla nas ważne przy powstaniu kolekcji? Wysoka jakość tkanin i surowców, dbałość o szczegóły w procesie powstawania wyrobu, sprawdzone formy i fasony, modna kolorystyka oraz co najważniejsze potrzeby klientek! Dlatego w naszej najnowszej kolekcji znalazły się: pikowane płaszcze i kurtki, płaszcze i kurtki podbijane sztucznym futrem, klasyczne płaszcze z wełen i tkanin premium oraz wiele innych zaprezentowanych poniżej modeli.

Pikowane płaszcze i kurtki z tkanin syntetycznych to podstawa naszej kolekcji. Modele wyglądają bardzo wytwornie ale są lekkie i zapewniają tak upragniony komfort noszenia. Wśród wzorów pikowania przeważają klasyczne szerokie pasy ale nie brakuje bardziej wyrafinowanych wzorów np. haftu. Wśród kolorów dominują: biały, perłowy, grafit, granatowy, oliwkowy i czarny.

Malwina
Iwona
Liwia
Pati
Marianna
Izolda
Florentyna
Jagoda II

Kochamy klasykę dlatego i w tym roku nie mogło zabraknąć płaszczy o szlachetnym składzie z wełny owczej, wełny dziewiczej i alpaki, wełny suri alpaki czy moheru. Postawiliśmy na eleganckie, klasyczne kolory takie jak: kamel, granat, czarny i jasny krem oraz ponadczasowe fasony: długie szlafrokowe płaszcze wiązane paskiem w talii z rewersem lub kapturem, klasyczne lekko poszerzone płaszcze wykończone stójką z obszyciem naturalnym z lisa oraz dwurzędowe płaszcze z rewersem.

Miranda
Delfina
Isaura I
Suri
Ambrozja
Wirginia
Luiza
Afrodyta
Isaura
Elena I
Jenifer II
Anastazja

Nasz zeszłoroczny bestseller to płaszcze i kurtki pikowane na podbiciu z futra sztucznego. Teraz w nowych modnych kolorach tj.: perłowym, białym, złotym i oliwkowym! Modele ze sztucznym futrem te są lekkie i miło otulają sylwetkę zapewniając wygodę i komfort cieplny użytkownika a ponadto są proste w pielęgnacji.

Irina
Lara
Paloma
Lara