O nas

Jesteśmy dumni z naszej strategii marketingowej, w której uwzględniamy potrzeby klientki z grupy 40+ chcącej wyglądać młodzieńczo i modnie.

Nasza wymarzona klientka to przedstawicielka „ generacji silver” znająca swój styl. Poszukuje szykownej odzieży, która da jej poczucie wygody oraz zapewni zgodność z trendami.

W kolekcjach uwzględniamy to co kochamy najbardziej:

  • Dopasowanie odzieży do sylwetek kobiet. Nasi projektanci i konstruktorzy znają tajniki podkreślenia atutów i utajniania mankamentów kobiecego ciała w różnych rozmiarach.
  • Staranny dobór tkanin i dodatków. Stosujemy tkaniny od sprawdzonych dostawców, głównymi partnerami są fabryki polskie, włoskie i hiszpańskie.
  • Szeroka gama rozmiarowa produkowanej odzieży. Dzięki temu dbamy również o klientki plus size.

W myśl zasady „slow fashion” promujemy modę wykonaną naprawdę w Polsce. Nasi styliści i projektanci starają się, aby wyroby z wszywką Getex dawały możliwość dokomponowania do istniejącej garderoby.

Na uwagę zasługuje fakt, że wszystkie modele produkowane są w naszej polskiej szwalni. Dzięki temu dajemy zatrudnienie polskim pracownikom oraz skracamy łańcuch produkcyjny, co zgodne jest z naszymi preferencjami ekologicznymi.

Poznaj nową kolekcję