Współpraca

Firma Getex® z siedzibą w Rybniku jest firmą prywatną z 50-letnią tradycją i doświadczeniem w produkcji odzieży damskiej i męskiej.

Getex® specjalizuje się w produkcji okryć i ubiorów na każdą porę roku, z wysokiej jakości tkanin zagranicznych i krajowych oraz w szerokiej gamie rozmiarów i kolorów.

GETEX sprzedaje wyroby w placówkach handlowych na terenie kraju, jak również za granicą.

W ostatnim czasie współpracowaliśmy z firmami: Simclan, Vetono, More & More, Kenzo, Telimena i Lavard. Zapraszamy do współpracy gwarantując wykonanie produkcji w najwyższej jakości, zgodnie z zasadami sztuki krawieckiej oraz rzetelną i terminową obsługę zleceń.

 

Naszym głównym atutem jest wysoce wykwalifikowana grupa fachowców z wieloletnim stażem. Zatrudniamy doświadczonych technologów, konstruktorów, krojczych, prasowaczy oraz wysoce wyspecjalizowane krawcowe, gwarantujące wykonanie odzieży spełniającej najwyższe wymagania jakościowe. Posiadamy również rozbudowany dział Przygotowania Produkcji, w którym istnieje możliwość opracowania i wykonania wzorów na podstawie projektów graficznych, rysunków lub zdjęć. Wykonujemy pierwowzory, przeszywamy kolekcje modelowe i krótkie serie produkcyjne oraz przygotowujemy i stopniujemy szablony. Przy opracowaniu szablonów korzystamy z nowoczesnego systemu komputerowego OptiTex, który wspomaga konstrukcję i stopniowanie szablonów, przyspiesza wykonanie układów kroju i wydruki szablonów oraz umożliwia konwersję i digitalizację szablonów. Dzięki zastosowaniu tego systemu, w bardzo krótkim czasie nanosimy wymagane korekty oraz wykonujemy pełną rozmiarówkę odzieży.

Przeszycia

Firma Getex® świadczy również usługi w zakresie przeszyć z materiałów powierzonych przez kontrahentów oraz przyjmuje zlecenia na usługowe wykonanie szablonów. Specjalizujemy się w produkcji odzieży damskiej, takiej jak: płaszcze, kurtki, żakiety, spodnie, spódnice, sukienki itp.

Posiadamy własną, w pełni wyposażoną szwalnię, zatrudniającą 60 osób. Dysponujemy m.in. takimi maszynami jak: stębnówki, overlocki, dwuigłówki, maszyny imitujące ścieg ręczny - AMF, zygzakówki, podszywarki, rękawówki, dziurkarki bieliźniane i odzieżowe, guzikarki, ryglówki, żelazka i prasy parowe, klejarki taśmowe, noże taśmowe i sztorcowe.

Nagrody